Dodnes si živě pamatuji, jak nám profesor chemie na střední říkával..vy mladí vidíte černobíle, bud je všechno špatné nebo dobré, nic mezi tím.

My starší vidíme barevně, vždy je na každé situaci něco dobré a něco špatné. I já  jsem konečně zralá, jupí..ne stará na to pozor, protože co je staré to je na vyhození, proto neříkám staří lidé, ale zralí (až do smrti). Mladé ovoce je krásné, pevné, na zkus však trpké, staré ovoce vyhodíte to už nikdo nechce, kdežto zralé je to pravé, už není tak krásné a pevné, ale je přesně takové jaké ho chcete a já jsem se dokousala přesně do tohodle stadia a jiné už nechci. Konečně vidím růžově, možná naivně a vlezle optimisticky, ale prosím nechte mi to, já to takhle miluju.

Pravda, fakta, realita jsou na prd. Potřebujete vědět o všem? Já ne, víte li víc než já, neříkejte mi to. Žiji si svůj sen a sní se mi krásně. Nejsem  naivní, vím, že mužský sen není o dětech, domech a stromech, vím že jsou ty sny o štíhodlouhých blondýnách s lasem okolo pasu, že šimrání v žaludku potěší v jakémkoliv věku. Své dárky si postupně vybaluji, proč tedy rozbalovat škodolibě někomu jinému? Nechci být egoistická a sobecká, vím že nám ženám toho apetitu ubývá, kdežto jim se ego zvyšuje, tak proč jim ho cuchat, pěkně jim ho čísněme.

Nepitvejte, nešmírujte, nenimrejte, užívejte si snů, nikdy nevíte kdy vám ty brýle rozšlápnou.

Co neovlivním, neřeším…co nemám, nepotřebuji:-)

Nevzpomínám, neplánuji, žiji přítomností a neskutečně mi to vyhovuje. Naučila jsem se plánovat týden dopředu, víc netřeba.

Žijte s nadhledem a tolerancí…vyplatí se to 🙂

Share This