Proč holka z Hané připravuje sushi? Co je sushi si vygooglíte, to vám popisovat nebudu. Sushi se stalo cca před 3 lety i pro mě moderním pojmem co mě lákal. No jo ale jak ho ochutnat a nevypadat jak blbka? Naštěstí mám světaznalou sousedku co sushi jedla. Nápad zajít si do sushi restaurace vznikl během chvilky a to bychom nebyly my, kdyby nebyla jedna z nej v té době. No nej znamená i nejdražší..tři chody na ochutnání (ne na najezení) o třech osobách 3000 Kč no alespoň se to hezky rozpočítalo :). Cena nás šokovala, proto jsme hledaly variantu levnější a ta v té době byla jen jedna .. naučit se to. Postupem výroby pokus omyl a testováním na kamarádech se nám podařilo dojít k poživatelné variantě. Mě to chytlo víc a bylo mi líto, že okolí tuto super dobrotu nezná, tak jsem se učila doma i brigádně na různých sushi rautech v Brně a konec už znáte … pár porcí pár pochval a je z toho pravidelná každoměsíční akce „Sushi s láskou“.

Klasik Sushi obsahuje 25 ks za 250,- Kč

Skladba sushi kousků:
Nigiri losos, tuňák, kreveta nebo mušle sv. Jakuba, Maki losos, halibut, avokádo, ředkev, okurek, vegetariana, uzený losos + sýr (obměna dle sezony) Kalifornia Maki sezam a kaviár.
Ke každé porci sushi je samozdřejmostí zázvor, wasabi, sojová omáčka a hůlky.
Na přání porci upravím velikostně (menší např. 15 ks. za 150,- Kč nebo větší 30 ks. za 300,-Kč).

Nabídnout vám můžu i mísy na rauty, narozeniny či svatby aj. akce. V ceně předběžně dohodnuté při telefonické objednávce.
Sushi pohoštění je velmi moderním kulturním doplňkem každé oslavy.

Share This