Nikdy by mě nenapadlo, že budu jednou „batůžek“ (spolujezdec na motorce) a ráda. Nemám ovšem koule na to, zvládnout 350km na jeden zátah (po 100km usínám na všem co neřídím), proto muž naložil ji i mne a vyjeli jsme.

Hmm mám těch nikdybych čím dál víc, ups:-).

naloženo

A bylo to neskutečně príma.  Když se sejde super parta, kde je bláznů víc, tak není o zábavu nouze. V Mělníku jsme rozmnělnili stres,  Na Bezděs jsme vyšli bez děsu, ještě jsme dali i Ještěd…kamenným sochám dotesali zrak…u jezera doplnili tekutiny.

hlavyBezděsjezeroJeštěd 1

V rámci zachování zdravého rozumu, před nástupem prázdninové sezony, pro zamezení násilí na vlastních dětech to d.o.p.o.r.u.č.u.j.i. všem. Uplattě sousedy, babičky, známé a darujte  svoje miláčky aspon na 4 dny komukoli kdo to dá a vyražte, spolu jen vy dva. Ne kvůli romantice, nezřízenému sexu a jiným čunárnám, ale jen a jen pro ten klid. I když vylezete na nejvyšší možný vrchol, budete fyzicky ko, i tak vám bude blaze. Celé 4 dny neuslyšíte ani jednu PINDU, že je to otrava, vopruz, mají hlad, žízen, chtějí čůrat, kakat, jíst, wifinovat…prostě NIC!! Celou tu dobu, budete zase jen vy a vaše potřeby. Neskutečně vrcholný pocit, být zase život o vás, aspon na chvíli.  Miluju je, ale „zatím“ dvakrát do roka s láskou půjčím komukoliv (skoro).

Skály 1

Totálně K.O., ale štastní

Konečná

Motobanda

Neskutečně rozmanitá je ta naše zem.  Hřensko a jeho okolí..vřele doporučuji

Nedivím se Máchovi, že napsal Máj, fakt je tam děsně romanticky i po letech

JO a vyražte před sezonou, bez davů a mačkanic je to ještě o levl lepší.

Share This